Kontraplak Kavak Kontraplak Kontra plak Kontraplak Fiyatları Kontraplak Çeşitleri

Ahşap sadece mobilya ve yerlerde değil, ambalaj sanayi dahil bir çok sektörde ve alanda kullanılabilir. Özellikle bakımı yüksek olan mutfağınızda ortamı yumuşatmak ve rahatlamak için ahşap duvarlar tercih etmelisiniz. Duvarın üzerinde el yapımı bir portre de mutfağa modern bir görünüm kazandıracaktır.

Kontrplak

Kontrplak; Bir yüzeyi kaymaz özellikli ve her türlü ortam koşullarına karşı direnç özellikleri yüksek bir malzeme olduğundan dolayı tüm iç ve dış zemin döşemelerinde kullanılan bir malzemedir.

- Çürümeye karşı yüksek dayanım
- Ekonomik
- Hafif ve Sağlam
- Geniş Alanlarda Kullanılabilen
- Kolay uygulanabilen bir malzeme
- Suya ve Asitlere Karşı Dayanıklı Bir Malzemedir

Kullanım Avantajları
Yüksek dayanıklılığa sahiptir Suya ve neme karşı dayanıklıdır. Ürün ebatları tutarlıdır ve dikkatli bir şekilde ölçeklenmiştir. Katmanları düzgündür ve birbirine sıkıca tutturulmuştur. Kalınlıkları sabittir ve farklılık göstermez. Yüzeyi düzgündür. click here İç ve dış mekanlar için kullanılabilir. Beton öncesinde, ürünün deforme olmasını engellemek için ve kullanım döngüsünü artırmak için, beton izolatörü veya koruyucu kalıp yağı kullanılır.

Uygulamadan sonra kalıntılar temizlenerek, kullanım ömrü uzatılabilir. Testere ve yüksek devirli makine ile istenilen ebatta ve şekilde kesim mümkündür. Gerektiğinde delik açmak için matkap kullanılabilir. Cıvata delikleri özel boya, pasta veya dolgu malzemesi ile kapatılabilir. Geleneksel kerestelere kıyas edildiğinde ekonomi sağlar.

Forklift kullanılarak kolay bir şekilde yüklenebilir, stoklanabilir. İstenilen şekil ve ebatlarda kullanılabilir.

Koçist Orman Ürünleri
Kontraplak Kavak Kontraplak Kontra plak Kontraplak Fiyatları Kontraplak Çeşitleri

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “Kontraplak Kavak Kontraplak Kontra plak Kontraplak Fiyatları Kontraplak Çeşitleri”

Leave a Reply

Gravatar